İTHAL TORF

               

 

İÇERİK: Amino asitler, bor, enzim, humik ve fulvik asitler, vitaminler, fosfat, azot, potasyum, magnezyum, çinko, kükürt, molibden, silisyum, fosfor, mangan, demir, bakır, kalsiyum, humat grubu, makro ve mikro besin elementleri, yüksek miktarda organik madde içerir.

Su tutma kapasitesi yüksektir. % 100 doğaldır. Suyu ve kullanılan gübreyi bitkiye yavaş ve düzenli bir şekilde aktarılmasını sağlar. Bahçe ve peyzaj uygulamalarda kullanıldığında organomineral maddeler içerdiğinden dolayı toprağı zenginleştirerek bitkinin köklerini havanlandırarak gelişimini çok iyi sağlar. Suda kolay çözünebilen mineraller içerir. Toprağı düzenleyerek gevşetir. Toprağı ve bitkiyi uzun süreli besler. Tarımın her alanında güvenle kullanılır. Kokusuzdur. Bitkilerin vitamin ihtiyacını karşılayarak zenginleştirir. Topraktaki makro ve mikro elementler bitkinin köklerine temas ederek, gelişimini sağlar. Toprağı yararlı hale getirerek, şelatlama işlevini görür. Çimlenmeyi kolaylaştırarak metabolik mekanizmasının aktif hale gelmesini sağlar.

KULLANIMI: %100 Organik Vermikompost Torf, bitki yetiştirme ortamı isteyen her türlü saksı, bahçe, balkon, sera, tarla, çim, yeşil alanlar ve botanik bahçe bitkilerinde herhangi bir katkıya gerek kalmadan güvenle kullanılabilir.